Kitlesel fonlama kampanyan bittikten sonra GogoPazar’da fon toplamaya ve destekçi kitleni genişletmeye devam et. Girişimcilik yolculuğuna hedef fon belirlemeden, GogoPazar’da ürünlerini satarak devam et. Gogopazar, kitlesel fonlama ile ticarileşme arasındaki boşluğu kapayarak kampanya sonrası satış çözümü sunar.


Kitlesel Fonlama Kampanyandan sonra ne oluyor?Gogopazar

Kampanya sonrası fon toplamaya
devam et

Projeni gerçekleştirmek için hedeflediğin fona ulaştın ve bu süreçte bir ivme yakaladın. GogoPazar bu başarıyla birlikte sen üretime ve ürünlerin teslimine geçtikten sonra da satış yapmaya devam edebilmen için kuruldu.

Gogopazar

Hikayeni anlatmaya devam et

Kitlesel fonlama kampanyan projenin hikayesini anlatarak hayalinin hayat bulması için aradığın fonu ve validasyonu bulmanı sağlar. GogoPazar ise, hikayeni anlatmaya devam ederek işinin ölçeğini ve müşteri kitleni büyütmeni sağlayarak ticarileşme yolundaki adımlarına destek olur.

Gogopazar

Yeni hedef kitlene ulaş ve sürekli olarak keşfedilmeye açık ol

Akıllı, yenilikçi ve yaratıcı ürünlerin hayata geçmesine katkıda bulunmak için destek vermek isteyen kitlelere ulaş. Fongogo’nun sunduğu bir çok farklı mecrada tanıtım yaparak ürününün kitlelere tanıtımını sağla.GogoPazar Nasıl Çalışır?


  • Ürün bazlı bir projen varsa projeni oluştururken GogoPazar’da yer almak istiyorum seçeneğini işaretle.

  • Projen yayına alındıktan sonra kampanya süren bitmeden hedefine ulaştığına emin ol. Projeni nasıl başarıyla tamamlayacağın konusunda soru işaretlerin varsa Proje Yürütme Rehberi’ne ve Video Hazırlama Rehberi’ne göz atabilirsin. Ayrıca her hafta farklı bir başarılı proje sahibini ağırladığımız Instagram Canlı Yayınlarımızı takip edebilirsin. Hala cevapsız bazı sorularının kaldığını düşünüyorsan Sıkça Sorulan Sorular bölümünü inceleyebilirsin.

  • Projen başarılı bir şekilde sona erdikten sonra GogoPazar’da yer almadan önce sayfan üzerinde düzenleme yapabilmen için 3 gün süren olacak.