Podcaster App

Türkiye'nin en geniş podcast ağı olmayı hedefliyor ve ülkemizde ilk podcast uygulaması çalışmalarını yürütüyoruz!

Podcaster App Ne Üretiyor?


Podcaster App olarak an itibari ile 50+ program 60+ podcast yayıncısı ve 400+ bölüm ile yayın hayatına devam ediyoruz. Yapım süreçlerimiz ve uygulama geliştirme  aşamaları için desteklerinizi bekliyoruz!


Toplamda 10 kategoride içerik üretme hedefindeyiz,  süreç içinde üretimlerimizi devam ettireceğiz.

Kategorilerimiz ise şunlardır:

Podcaster Küresel: 

Bu kategoride dünyadaki her önemli bölge ve ülkeye odaklanan programlar yapıyoruz. Bu kategoride aktif olarak 16 programımız devam etmektedir.

Podcaster Yerel: 

Bu kategoride 2 yıl içinde 81 ilden 81 yerel gazeteci ile 10’ar dakikalık haftalık şehir bültenleri yapmak istiyoruz. Sembolik olarak bu yıl  7 bölge 7 şehir olarak yayın hayatına başlıyor olacağız.

Podcaster Yaşam Kültür:

 Sanat, sinema,edebiyat, kahve, psikoloji, gastronomi gibi hayata dair birbirinden farklı 12 program yayın hayatına devam etmektedir.

Podcaster Spor:

 Spora dair çeşitli programlar zaman içinde bu kategoride yer alacak. Aktif olarak şuan 4 programımız devam etmektedir.

Podcaster Akademi:

 Podcast merkezli dijital üniversite hedefi ile akademik bilgiyi podcast mecrasına taşımayı hedefliyoruz! Aktif olarak bu kategoride 5 programımız devam etmektedir.

Podcaster Belgesel:

 Belgesel ile podcast formatını buluşturmayı hedefliyoruz!

Podcaster Marka:

 Kurum, marka, start-up ve sosyal girişimcilerin kendi hikayelerini anlatabilecekleri bir mecra oluşturmayı hedefliyoruz!

Podcaster İnternational: 

Bu kategoride 15 dilde Türkiye, 7 dilde dünya gündemi yapmayı hedefliyoruz. Aktif olarak 3 programımız devam etmektedir.

Podcaster Çoçuk: 

Çoçuk eğitimi, çoçuk müzüikleri, çocuk edebiyatı ve çocuk hakları üzerine programlarımızla bu kategoride yayınlar yapacağız.

Podcaster Sağlık: 

Sağlık alanındaki programlarımızla çok yakında bu kategoride de yayınlarımızı başlatıyoruz!

Türkiye’de podcast kültürünü yaygınlaştırmak isteyen, sistematik şekilde bu kategorilerde Türkçe içerik üreten ve  podcast alanındaki dağınıklığı gidermek için de bir internet sitesi ve uygulama ile bu sorunu çözmek isteyen podcasterlarız..Aylık olarak toplayacağımız bu desteklerle şunları yapmayı hedefliyoruz:


-Podcast barındırma, video editleme, ses editleme, online görüşme programları gibi platform ücretlerini ödeyeceğiz.

-Kurgu, sosyal medya, editör, tasarımcı pozisyonlarında çalışan istihdam etmeyi hedefliyoruz.

-Podcaster App uygulamamızın ve web sitemizin geliştirilmesi için araştırma geliştirme faaileyetleri ve yazılım giderleri karşılamak istiyoruz.

Destkekler karşılığında insanların online topluluk gruplarımıza  dahil olmalarını sağlayacağız, kendilerine teşekkür maiileri atacağız, aylık olarak onlara özel en az bir içerik üreteceğiz, dileyenlere podcast formatı danışmanlığı,kurgu ve tasarım desteği verilecektir.


Vizyon ve Misyonumuz Ne?

Bizler, farklı düşünmeyi seven, farklılığı ortaya koymak isteyen ve kapsayıcı olmaya değer veren podcasterlarız. Bu vizyon doğrultusunda, her kategoride sistematik şekilde, dezenformasyondan uzak, bilgilendirici, özgün ve eğlendirici içerikler üretmeyi misyon edindik. Kullanıcı dostu olarak tasarladığımız sitemiz ve uygulamamız, size nitelikli bilgiye pratik şekilde ulaşma hazzını yaşatmak için dizayn edildi.

 Kendi dinlemek ve görmek isteyeceğimiz şekilde tüm süreçleri tasarlıyoruz.  Podcaster APP olarak; tek amacımız herkese hitap eden, bilgilendiren ve eğlendiren programlar yapmak. Hayalimiz, Türkiye’de "en yerel ve en küresel" podcast ağını kurarak, podcast merkezli bir ana akım medya oluşturmak.  

Bizi dinlemek  ve destek olmak ister misiniz?


Bize Başka Ne Şekillerde Destek Olabilirsiniz?

 

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, paylaşabilir ve podcastlerimizi arkadaşlarınıza önerebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden tüm içeriklerimize ulaşabilirsiniz.

Aşağıda sosyal medya hesaplarımızı ve internet sitemizin bilgilerine ulaşabilirsiniz:

Twitter: https://twitter.com/podcasterap

Linkedin: https://bit.ly/2KqhAhZ

Instagram: https://www.instagram.com/podcasterap/

Online topluluğumuza katıl: https://discord.gg/rJjkXwXG6s

Web Sitesi: podcasterapp.net

Şehirler

İstanbul
Henüz S.S.S. eklenmedi.
Proje sahibine mesaj yoluyla soru sorabilirsin.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Avatar
Onur Karabıçak

7/1/2021

25.00
Avatar
Reha Ruhavioğlu

7/1/2021

10.00
35 ₺ / AY
2 DESTEKÇİ
"Projeye abone olan destekçilerin kartlarından destek iptal edilene kadar aylık çekim yapılacaktır."
Avatar
Proje Sahibi
Rıfat Özcan
İstanbul , Türkiye
ÖDÜLLER
5 ₺/Aylık
Aramıza Hoşgeldin!
Bizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz. Sizi online topluluğumuz olan Discord kanalına davet edeceğiz!
0 abone
10 ₺/Aylık
Bize Katıl
Bizi desteklediğin için teşekkür ederiz, sizi online topluluğumuz olan Discord kanalına davet edeceğiz ve her ay bir mail ile size teşekkür edeceğiz.
1 abone
25 ₺/Aylık
Topluluğumuza Katıl
Bizi desteklediğin için teşekkür ederiz, her ay bir mail ile size teşekkür edeceğiz online topluluğumuz olan Discord kanalımıza sizi davet edeceğiz ve her ay bir programda adınıza teşekkür edeceğiz.
1 abone
50 ₺/Aylık
İçerik Sürecine Dahil Ol
Bizi desteklediğin için teşekkür ederiz, her ay bir mail ile size teşekkür edeceğiz ve discord kanalımıza sizi davet edeceğiz. Ayrıca programlar için konu önerebilirsiniz, ortak karar ile ele alınması istediğiniz konuları beraber ön plana çıkaralım!
0 abone
100 ₺/Aylık
Özel Hisset
Bizi desteklediğin için teşekkür ederiz, her ay bir mail ile size teşekkür edeceğiz ve discord kanalımıza sizi davet edeceğiz. Ayda bir destekçilerimize özel üretilen içeriğe ulaş!
0 abone
250 ₺/Aylık
İçerik Öner!
Bizi desteklediğin için teşekkür ederiz, her ay bir mail ile size teşekkür edeceğiz ve discord kanalımıza sizi davet edeceğiz. Ayda bir destekçilerimize özel üretilen içeriğe ulaş! Ayrıca istediğiniz alanlarda bize yeni program önerebilirsiniz ve sizinle beraber süreçlere karar verelim.
0 abone
500 ₺/Aylık
Yanımızda Ol!
Bizi desteklediğin için teşekkür ederiz, her ay bir mail ile size teşekkür edeceğiz ve discord kanalımıza sizi davet edeceğiz. Ayda bir destekçilerimize özel üretilen içeriğe ulaş! Podcastiniz için kurgu ve tasarım desteği al!
0 abone
1,000 ₺/Aylık
Özel Destekçi
Bizi desteklediğin için teşekkür ederiz, her ay bir mail ile size teşekkür edeceğiz ve discord kanalımıza sizi davet edeceğiz. Ayda bir destekçilerimize özel üretilen içeriğe ulaş! Podcastinize dair tüm süreçlerde size danışmanlık vereceğiz!
0 abone
10,000 ₺/Aylık
Ana Destekçimiz Ol
Bizi desteklediğin için teşekkür ederiz, her ay bir mail ile size teşekkür edeceğiz ve discord kanalımıza sizi davet edeceğiz. Ayda bir destekçilerimize özel üretilen içeriğe ulaş! Sitemizde ana destekçimiz olarak işbirlikleri kısmında adınızı yazalım.
0 abone
DESTEKLE