Basın

Ünlü söz yazarı Mehmet Teoman, Aralık ayında “Yaş 71” albümünü çıkartmaya hazırlanıyor!

25.11.2015

Hafızalara kazınan “Kadınım” gibi nice kült şarkının söz yazarı Mehmet Teoman, Yaş 71 albüm projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor!

Mehmet Teoman Yaş 71 albümünde, kendi yazdığı şarkı sözlerinden seçme 6 eski, 5 yeni parçadan oluşan 11 yeni versiyon şarkıya yer veriyor. Bu albümde Meltem Özcan, Nükhet Duru ve ilk defa Mehmet Teoman’ın kendisi tarafından seslendirilen şarkılar; Cenk Taşkan, Yulduz Usmanova, A.Goreguer & J.L.Dabadie, Selim Atakan, Akın Ertübey, Osman İşmen ve Vedat Sakman besteleri ile buluşuyor.

Mehmet Teoman birçok sanatçının desteği ve katkısı olan bu albümü hayata geçirebilmek ve sizlerin manevi imzasını da albüme taşıyabilmek için desteklerinizi bekliyor!

40 yıldır prodüktörlük, söz yazarlığı ve menajerlik yapmasının yanı sıra DJ’lik ve sunuculuk da yapan ve son dönemlerde fotoğraf çeken Mehmet Teoman’ın şarkı sözleri Tanju Okan, Cahit Oben, Neco, Anne Marie David, Erkut Taçkın, Nükhet Duru, Ajda Pekkan, Vedat Sakman, Leman Sam, Nilüfer, Hümeyra, Zuhal Olcay, Levent Yüksel, Petro, Yaşar, Müslüm Gürses, Teoman, Ayça Varlıer ve Pilli Bebek gibi sanatçılar tarafından seslendirildi.

Ortaya çıkardığı duygu dolu ve yaratıcı işlere bir yenisini daha eklemeye hazırlanan Mehmet Teoman, müzik sektörüne ilham verecek bir başarı hikayesi daha yaratmaya hazırlanıyor ve 71.yaşının anısına çıkartmaya hazırlandığı albümü için sizlerin desteğini istiyor!

Yazdığı her şarkı sözünde kelimeleri ile anılara dokunmuş olan Mehmet Teoman şimdi de destekçilerine onun hayatına ve anılarına dokunabilmek için bir fırsat sunuyor.

Fongogo

Fongogo projelerin kitleler tarafından desteklendiği, "crowdfunding" fikri üzerine kurulmuş bir kitlesel fonlama platformudur.

Bir internet şirketi olan Fongogo, gerek birey ve şirketler gerekse vakıf ve dernekler için hizmet vererek sosyal medya odaklı bir pazar alanı yaratma amacı güder.

Bu amaçla projeler için:

  • pazar araştırması/fikrin kitleler tarafından kabul görmesi
  • farkındalık/pazarlama/ön satış
  • fon toplama olanağı sunmaktadır.

Proje sahipleri, projelerini Fongogo.com'da görücüye çıkarırlar. Destekçiler büyük ya da küçük miktarlarla fon desteğinde bulunurlar ve karşılığında fon değeriyle alakalı, proje sahipleri tarafından belirlenmiş hediyeler/ödüller alırlar.

Hem proje sahipleri hem de destekçiler sosyal medya (Facebook/Twitter/LinkedIn vb.) ile projeleri tanıtmak ve paylaşmak için gereken erişime Fongogo aracılığıyla sahip olurlar. Böylece, destek bulmak ve hedefi yakalamak için online dünyada viral bir etki yaratma imkanı doğar.

Öğrenin! Fongogo.com, Blog.fongogo.com

Takip Edin! Facebook.com/Fongogo, Twitter.com/Fongogo_

İstediğiniz zaman iletişime geçin! info@fongogo.com